E-Ticaret

kitleniz çok mu geniş ? daha fazla insana ulaşın
Digital Küre Reklam Ajansı

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

Ulaşılabilir, sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile firmanızı benimseyerek hizmet veriyoruz.

Hemen Arayın

0342 606 0 555

E -Ticaret elektronik olarak satış yapabildiğiniz bir departman olarak düşünülebilir. Günümüzün teknoloji ve dijital bir çağ olması sebebiyle siz değerli kullanıcıların çok fazla talep ettiği sanal mağazadır. 1995 yılından itibaren internet kullanımının artmasıyla yaygınlaşmıştır. Dünyada ve ülkemizde oldukça rağbet görmektedir. Firmalar, üreticiler ve satış yapmak isteyen herkesin E-Ticaret sitelerini açarak veya açılmış olan E-Ticaret Web Sitelerine verdikleri ilanlar ile dünyanın her yerine kolayca satış yapma imkanına ve tüm ürünlerinden müşterilerini haberdar edebilirler. Kullanıcılar ise almak istediği ürünleri mağaza mağaza gezip aramak yerine bu web siteleri aracılığıyla hiç yorulmadan güvenli bir şekilde 7 gün 24 saat hizmet alabilmektedir. Uzman ekip kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin mağazalarını 7/24 açık tutmak isteriz.

E-Ticaret Sitesi Açmanın Firmalara Avantajları

  • E-Ticaret satışı yapmayan firmalar sadece bulunduğu alan içerisinde bilinir ve satışı o alana yaparken E-Ticaret satışı yapan firmalar bulunduğu bölgeyle kısıtlı kalmadan çok geniş bir satış ağına katılmış olur.
  • E-Ticaret sitesine sahip olamayan firmalar sadece mağazalarının açık olduğu sürelerde satış yaparken E-ticaret sitesine sahip olanlar 7/24 kesintisiz satış yapabilmektedirler.
  • Satıcılar açısından faydası ise dünyadaki interneti kullanan tüm alıcılara kolay ulaşım sağlanmasıdır.
  • Satış yaptığınız müşterilerinizin iyi yada kötü geri bildirimlerini görüp eksiklerinizi görme imkanınız vardır.
  • Normal bir mağaza açmış olsaydınız mağazanın kira, doğalgaz, elektrik ve su faturası gibi ekonomik bir gideriniz olmayacak daha düşük bir bütçeyle E-Ticaret ile yüksek kazançlar sağlayabileceksiniz.

Gördüğünüz gibi sizlere çok büyük avantajları olan E-Ticaret sitelerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İlk defa yapıyor olmanız bile bir eksiklik değildir. Bilgi ve danışmanlık için Gaziantep Digital Küre Reklam Ajansı hizmetinizdedir.

WhatsApp Destek
0 537 971 76 27
Teklif Formu
HEMEN ŞİMDİ ARA