Google Reklamları

google reklamları ile daha fazla kitleye ulaşın
Digital Küre Reklam Ajansı

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

Ulaşılabilir, sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile firmanızı benimseyerek hizmet veriyoruz.

Hemen Arayın

0342 606 0 555

Google Adwords Reklamları ile Daha Fazla Trafik Sağlayın !

“Google AdWords, yani Google reklamı reklamlarınızı doğru kişilere, doğru yerde ve doğru zamanda göstermeye yardımcı olan karmaşık bir hedefleme sistemine sahiptir. ”

Gaziantep Digital Küre Reklam Ajansı Google Reklamlarının ne kadar önemli olduğunu bildiği için bu konu hakkında müşterilerimize hizmet sağlamaktadır. Yaptığımız işin gereği Google ile ilişki kurmamamız gör ardı edilemezdi. Google günümüz şartlarında tüm dünyada hem bilgiye yön veren olağanüstü bir platform, hem inanılmaz bir ağa sahip bir iletişim aracı, hem de devasa bir iş ticareti geliştirme aracı olmuştur.

Google Adwords Nedir?

Adwords, firmaların müşterileri ile bağlantı kurmasına yardımcı olan bir çevrimiçi reklamcılık aracıdır. Çevrimiçi reklamınızı oluşturursunuz, Adwordse kimlere ulaşmak istediğinizi söylersiniz ve AdWords reklamlarınızı o kişilerin ekranında gösterir. Nokta atışı bir reklam aracıdır. Temel olarak Google Adwords’ün yaptığı budur.

Adwords Nasıl Çalışır?

AdWords, reklamınızı doğru kişilere doğru yerde, doğru yerde, göstermeye yardımcı olan karmaşık bir hedefleme sistemidir. Kampanyalarınızı hedeflemek için anahtar kelimeleri, konumu, demografik bilgileri ve daha fazlasını kullanmanız sizin faydanıza olacaktır.

AdWords kendi bütçenizi kontrol etmenizi sağlar. Aylık, günlük ve reklam başına ne kadar harcama yapacağınızı seçebilirsiniz. Minimum ve maksimum değerleri kendi reklam zaman planlamanıza göre girebilirsiniz.

Adwords de uzman desteği ile kişisel hesap arasındaki fark nedir?

Adwords ü basit anlamda kendiniz hesap oluşturarak kullanabileceğiniz gibi, Google Adwords Reklamcılığı Sertifikalı uzmanı veya Google Partner Rozetli Digital Küre Reklam Ajansı gibi reklam ajansları ile hesabınızı açtırabilir ve yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Her ikisi arasındaki çok büyük olan fark TBM (tıklama başı maliyet), hedefleme, sizlere geri dönüşüm oranı gibi birçok konuda uzman ajansın sağlayacağı birim maliyetlerin minimum %50 daha düşük olmasını sağlaması, başka bir deyişle performansı daha iyi sağlamasıdır. Tüm bu işlemleri sizlere hizmet olarak sunmaktayız.

Google Adwords Hesap Yönetimi

Digital Küre Reklam Ajansı Google Premium Partneridir. Beraberinde Google Analystics Partneri, Google My Business, Google Tag Manager  ve Google Search Console hesap yöneticisidir. Reklam veren müşterinin hedefine ulaşması için diğer Google uygulamaları ile bağlantıların olması ve sağlam yapılandırılması da çok önemlidir.

Sizinle yapacağımız ön görüşmelerde hedef kitleniz ve anahtar kelime analizleriniz yapılmaktadır. Olması gereken bütçe ve geri dönüş oranları hakkında bilgilendirilirsiniz. İşe başlarken harcanacak bütçe ve hedef belirgin olmalıdır.

Google Adwords Ücretlendirmesi

Digital Küre Reklam Ajansı Adwords hizmetini hesabınızın kurulumunu yapmadan önce kurulum ücretini almaktadır. Reklam yönetiminin de tarafımızdan yapılması durumunda aylık bütçenizin yönetimi yapılır ve bütçeniz üzerinden ortalama %12 hizmet ücreti talep etmektedir. Uzun süreli anlaşmalar ve bütçenin fazla olması durumlarında hizmet bedeli daha da uygun olabilmektedir. Google Premium Partner olarak müşterilerimizin AdWords hesaplarını yönetmek için Google tarafından sertifikalandırılmış, güvenilir uzmanlara sahip bir ajansız. Etkili bir SEO ve Adwords yönetimiyle markanızın internet ortamındaki prestijini ve değerini artırarak potansiyel yeni müşterilere ulaşabilme imkanına sahipsiniz. İşinizin değerini ve etkileme ağını artırmak müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmamak için nitelikli bir SEO ve Adwords yönetimi gerçekleştirme gereksinimine ihtiyacınız olacaktır.

Google Partner üyesi Digital Küre Reklam Ajansı alanında uzman kadrosuyla Seo ve Adwords yönetimi konusunda danışmanlık vermiş olduğu müşterilerine internet ortamında kalıcı bir değer yaratmak için çalışır.

İnternet ortamında bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü artırmak, hedef kitleniz ile ürününüzü en doğru zamanda buluşturmak için Digital Küre Reklam Ajansı en doğru çözüm ortağınızdır.

WhatsApp Destek
0 537 971 76 27
Teklif Formu
HEMEN ŞİMDİ ARA