Yeni Türk Ticaret Kanunu gereği firmalar için web sitesi açma zorunluluğu getirilmiş, fakat bu zorunluluk olgusu yerine firmanızın prestiji, verimliliği saygınlığı bulunabilirliği adına bu girişimde bulunmanızı önemle öneririz.

Her Kurunsal Firma için uygun mudur?: Tüm firma tipleri için uygundur. Şahıs firması, limited şirket, anonim şirket vb..

Firmanızı internet ortamında tanıtarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan, içerikleri bizim tarafımızdan girilen anahtar teslim güncellenebilir website hizmeti ürünlerinizi hizmetlerinizi daha fazla kitleye duyurmanın en hızlı ve kalıcı yoludur.

Yapım Süreci : Anlaşma ve sözleşme imzalandıktan sonra  öncelikle firmanızın sektörel duruşunu analiz ediyor, hedef kitlenizi belirliyor ve hedef kitleniz yanı sıra rakip firmaları değerlendikten sonra daha   özgün çalışmaya geçilip, bulunabilirliği en yüksek domain önerilerini yapıyoruz. 

Firmanıza ve sitenize göre en uygun olan Hosting’i seçiyoruz, standart, yükseltilebilir. Tasarım ve mizanpaj uygulamaları süreci başlıyor, daha sonra içeriğin entegre edilmesi, maillerin açılması, iletişim formunun entegrasyonu ve ayarlanması, galeri yapısının oluşturulması , kodlamanın testi, sunum , revizyonlar, test yayını ve yayın şeklinde olmaktadır. 

Süreler konusunda bilgi almak için tıklayın

Anlaşma Süreci : Telefon, e-posta, web formu ya da müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler yaparak bilgi ve sipariş alınır. Sözleşmeler 2 nüsha şeklinde imzalanır, proje ön ödemesi ve tüm içerik , doneler alındıktan sonra çalışmaya başlanır. İş bitimi ya da anlaşmaya göre, geri kalan ücret sözleşme gereği uygulanarak proje teslim edilir. 

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar. Arama motoru reklamlarında Adwords gibi, SEO çalışmasının önemi, daha ucuza daha verimli reklam ve geri dönüş sağlamaktadır.

Domain(Alan adı): Google ve diğer arama motorlarında, bulunurluk sağlayan ve aynı zamanda sitenin (main-URL) ismi verilen adresidir. 

Hosting(web deposu): Web dosyalarının saklandığı, 24 saat yayın yapmasına izin veren server makinelerin parsellenmiş alanına verilen isim. 

Web paketi: Tecrübelerimize dayanarak oluşturduğumuz, firmalar için doğru çözüm sağlayacak ihtiyaca yönelik paketler. 

Şablon: Tecrübeli web yazılımcıları tarafından yapılan, kurumsala uygun renkleri ve imajları kullanarak firmaya özel hazır mizanpaj seçeneklerini kullanarak sitenin tasarımıdır. 

Özel tasarım: Grafik tasarım mezunu sanatçılar tarafından, firmaya özel konsept çalışması ve uygulamasıdır. 

Digital marketing: Digital ortamda yapılan hertürlü reklam faaliyetidir. Google adwords, facebook reklam yönetimi, yerel kaynaklı reklam yönetimleri, sosyal sayfalarda yönetilen reklamlar vb.. 

interaktif: Digital ortamda etkileşim yaratma olgusu. 

Html, Css, Javascript, JQuery, ASP.NET, C#: Web sitelerinin yapımında ve program kodlamasında kullanılan yazılım dilleri , script dilleri. 

Paypal, payu, sanalpos, mikro ödeme: Bunlar ödeme modülleridir, web sayfalarına entegre edilen ve ürün/hizmet bedelini müşterinizden, web üzerinden tahsil etmeye yarayan çözüm ortakları tarafından sunulan güvenli ödeme alanlarıdır. 

Site logosu, renk skalasının belirlenmesi, materyallerin temini ve son donelerin toplam 50 imaja kadar (logo, imajlar ve diğer materyaller dahil) gönderimi yapıldıktan sonra 3 ila 7 gün arasında tamamlanır. 

Standart pakette, klasik paket kriterleri dahilinde, konsept yaratımı, tasarımın analizi ve sunumu 5 gün, uyarlanması 3 gün, yazılımın ve içeriğin konuşlandırılması ve test aşaması olmak üzere 7 gün toplamda 15 ila 20 gün arasında, mutabakat dahilinde ise sürenin uzaması mümkündür.

 

Site teslimi öncesinde, ….. .com adresinde size web siteninizin yayına başlamadan önce son hali sunulur ve onayınız sözleşmede belirlenen e-posta adresi üzerinden tarafımıza ulaştırılır. Sonrasında yayına açılan web siteniz global ağda yayınlanmaya başlar.

 

Biz Digital Küre Reklam Ajansı olarak 2015 yılının başında aldığımız bir karar ile artık tüm müşterilerimizin web sitelerini mobil uyumlu olarak hazırlıyoruz ve eski müşterilerimizi mobil uyumlu hale getirmek için görüşmeler gerçekleştiriyoruz.

Hayır. Hazır temaları sizin için özelleştiriyoruz. Kullandığımız temalar, profesyonel tasarımlara sahip oldukları için ekonomik çözüm olmanın yanında görsel anlamda da sizi kesinlikle tatmin edeceklerdir.

WhatsApp Destek
0 537 971 76 27
Teklif Formu
HEMEN ŞİMDİ ARA