Beraber Büyüdüğümüz Firmalar

Bizimle büyümek için İletişime Geçin "Bize Web Sitenizi Söyleyin, Size Kim Olduğunuzu Söyleyelim !"
Digital Küre Reklam Ajansı

  ÖZEL ( ÖZGÜN ) WEB SİTE TASARIMI NEDİR?

  Bizler Özel ( Özgün ) bir site tasarımından anladığımız gerek e ticaret, gerekse kişisel veya kobi yani kurumsal firmaların internet ortamındaki gösterimlerini en etkili şekilde yansıtabilen çalışmalardır.

  Firmanıza özel yapılan web site tasarım projeleri ile akılda kalıcı bir yapı oluşturarak, doğru tasarım ile doğru müşteriler elde edebilirsiniz. Firmanızın kaliteli kurumsal kimlikte oluşması için web sitenizin tasarımı ve yazılımı çok önemlidir. Tasarım konusunda görsel olarak düşük ve karmaşık olan web siteler, ziyaretçilere kötü izlenim bırakacaktır ve unutmamalıdır ki ilk intiba çok önemlidir.

  Buda web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerin firmanız hakkında sektörde kendini kanıtlayamamış bir firma olduğunuz izlenimi uyandıracaktır. Günümüzde, bir hizmet veya ürün satın almak istediğimizde konuşulacak ilk sözler şunlar oluyor  “ Google’ye yaz çıksın.  Kaçıncı sırada veya sayfada çıkar ” gibi konuşmalar herkes arasında yapılmaktadır. Böylelikle Google arama sonuçlarına bakarız ve ilk sayfalarda olan firmalardan hangisi hoşumuza giderse onu tercih ederiz. Bu yüzden web sitenizin üst sıralarda çıkması ve özel web tasarımı yapılmış olması paha biçilemez. Özgün web tasarım ve SEO ile rakiplerinizden daha üstün bir itibar sağlamış olursunuz.

  Web sitenizden istediğiniz verimliliği almak için firmanızın bulunduğu sektördeki diğer rakiplerinizin analizi yapılması gereklidir. Sektörde olmayan, yeni ve farklı kurumsal web tasarımı yapılarak, çok iyi izlenim sağlanabilir. Kusursuz bir görünüm ve müşterilerinizin sıkılmadan sayfanızda dolaşacağı ve istediği hizmeti kolaylıkla bulabileceği özgün web tasarımı oluşturulmalıdır. Böylelikle kurumunuzu doğru yansıtacak renk ve tasarımlarla, web siteniz daha fazla kullanıcılar çekersiniz.

  Bir web site yaptırmadan önce, web site tasarımının farklı olmasına ve firma kimliğinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konularda kurumsal firmalardan destek almanız sizleri doğru adımlarla, kurumunuzu güçlendirmek adına yapmış olduğunuz bir adım olacaktır. Web siteniz için iyi bir görseli ve farklı bir tasarımı çıkartamayan firmalarla çalıştığınızda ise, kurumsal kimliğinizi çok iyi yansıtamayacak ve ziyaretçileriniz web sitenizde durma oranı da azalacaktır.

  Ayrıca web sitenizin arama motoru çıkma sıralaması yani seo konusunda da sıralamadan düşerek, İnternet ortamında tabiri caizse silinip gideceksiniz. Bu yüzden özel bir web tasarım çok önemlidir. Bunların yanında web sitenizin mobil uyumlu ve seo alt yapısı da çok önemlidir. Siteniz yapılırken seo alt yapısının doğru olması özellikle, meta linklerinizin başlıklarınızla (title) ilişkili olması da çok önemlidir.

  WhatsApp Destek
  0 537 971 76 27
  Teklif Formu
  HEMEN ŞİMDİ ARA