Web Tasarım

kurumsal bi firma web sitesinden belli olur
Digital Küre Reklam Ajansı

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

Ulaşılabilir, sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile firmanızı benimseyerek hizmet veriyoruz.

Hemen Arayın

0342 606 0 555

Web Tasarım Sürecine Nasıl Başlıyoruz ?

Sizi Anlarız !

İlk olarak firmanızın ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayabilmek için, şirket bünyesinde konu hakkında yetkili personellerin hazır bulunduğu bir görüşme yapıp , firmanın tüm departmanlarının yapılması planlanan web tasarımı ya da reklam çalışmasından beklentilerini dinleriz. Firmanın hizmet verdiği sektörü, hizmetlerini yada ürünlerini en iyi şekilde anlamaya çalışırız.

Teklif Veririz !

Görüşme sonunda belirlenen ihtiyaçlara göre bir teklif hazırlarız. Teklifimiz benzer firmaların web tasarım tekliflerinin aksine son derece detaylıdır. Tekliften çok iş planının hem müşterimiz hem Digital Küre ekibi için bir iş planı teşkil etmesine özen gösteririz.

Sözleşme Yaparız !

Müşterilerimiz teklifimizi inceler, eğer şartları uygun buluyorlarsa bu teklife istinaden bir sözleşme imzalarız. Yine bu sözleşme sadece Digital Küre‘nin değil müşterilerimizin de çıkarlarını mümkün olan en iyi şekilde korunmasının resmi dayanağıdır.

Tasarlamaya Başlarız !

İmzalanan sözleşmenin ardından tasarım bölümümüz web sitesinin tamamlandıktan sonra nasıl görüneceğine dair bir eskiz tasarım hazırlar. Bu tasarım projenin bittiğinde nasıl görüneceğine ve nasıl çalışacağına dair herkese bir fikir verecektir. Hazırlanan tasarım üretime girmeden önce müşterilerimize sunuma çıkar.

 

Kurumsal kimliği en iyi şekilde yansıtmak ve tanıtmak amaçlı yapılan tüm programları gerçekleştirmek amacı güderek ağ ortamında hem ulusal hem de uluslararası alanda yayınlanan online olarak kurulan sistemle web sitesi oluşturulması ve sitenin oluşma sürecine web tasarımı denilmektedir. Bir bütün halinde bulunan ve aynı sistemin içerisinde yer alan web sayfalarını bir araya getirmesi işlevini tüm internet siteleri yapmaktadır. Konu ile ilgili metin, ses kaydı, video ve fotoğraf benzeri hem görsel hem de iletişim araçlarını kullanma yöntemiyle oluşturulmaktadır. Bu tip tasarımlar noktasında Gaziantep web tasarım ile daha kalıcı ve kaliteli site kurulumu mümkündür. Bu şekilde daha hızlı büyüme ve en iyi tanıtımı yapma olanağı sunmaktadır.

Web Tasarım ile Büyümek

Teknolojinin hızlı ilerleyişiyle birlikte her an ve her ortamda internete bağlanmak mümkün olduğu bu dönemde birçok firma tanıtım noktasında ve hızlı gelişim noktasında web tasarımları değerlendirmektedirler. Bu noktada işinde çok iyi olan web tasarım uzmanları sundukları olanakla her alanda büyümeye büyük etki sağlamaktadır. Bu sayede hazırlanan tasarımlar hızlı gelişmeye sunduğu faydalarla her açıdan olumlu sonuçlar almaktadır. Asıl amaçları arasında tanıtım iken bunun dışında da internet aracılığı ile online şekilde satış yapma imkanı da sunması sayesinde birçok açıdan artı özellik katmaktadır. Satış noktasında dijital pazarlama ile müşterilere tüm bilgilerin aktarımı sağlanarak bu şekilde satış yapma fırsatını ortaya çıkarmıştır.

Web Tasarımı Yaptırmanın Avantajları ve Önemi

Başarıya kısa sürede ulaşmak için web tasarımı yaptırmak çok önemlidir. İnternet üzerinden sunulan bu yöntem ile sadece bölgesel değil birçok bölgeye de hitap etmek mümkün olacaktır. Site üzerinde yeni gelişmeleri ve kampanyaları müşterilere iletme noktasında etken rol oynamaktadır. Sosyal medya takibi açısından da bağlantılar kurulması sayesinde birçok alanda da takibi mümkündür. Bu alanda da müşterilerle iletişim sağlama yöntemi olarak dikkat çekmektedir.

Web sitesi olan firmanın işine verdiği önemi ve ciddiyeti göstermektedir. Yapılan işin ne denli önemli olduğunu gösterir bir özellikle oldukça avantajlı olmaktadır. Reklama harcanacak olan maliyetleri azaltma yöntemleri arasında da yer almaktadır. Kullanımı kolay olması da artı bir avantaj olarak ön plandadır.

WhatsApp Destek
0 537 971 76 27
Teklif Formu
HEMEN ŞİMDİ ARA